29 kwietnia, 2020

WIRTUALNE POLA NADZIEI 2020 DOBIEGŁY KOŃCA

Dzięki Wam Darczyńcom, stały się dla Nas symbolem nadziei i aktem solidarności z Naszymi nieuleczalnie chorymi dziećmi. Dziękujemy wszystkim firmom, restauracjom, wolontariuszom, osobom prywatnym oraz młodzieży, nauczycielom i dyrektorom szkół rzeszowskich za pomoc w promowaniu pierwszych w Rzeszowie Pól Nadziei organizowanych tak szeroko oraz za wsparcie finansowe, bowiem Wasze działania miały również na celu zwrócić uwagę na ideę opieki hospicyjnej.

Tylko i wyłącznie dzięki Waszemu wsparciu udało się uzbierać kwotę 37 345 zł, która zostanie przeznaczona na potrzeby podopiecznych Naszego Hospicjum w tym na drobny sprzęt medyczny, a także dofinansowanie do leków. Ta kwota to dowód ogromnej lekcji miłości, za którą jesteśmy Wam tak bardzo wdzięczni. Ta kwota to dowód, że dobro istnieje w Waszych sercach.

Działając od 2006 roku wsparliśmy i nadal wspieramy setki bardzo chorych dzieci, również rodzeństwo i rodziców,  biorąc ich  pod skrzydła Hospicjum Domowego, Hospicjum Stacjonarnego a także dzieci będące pod opieką powstałej spod Fundacji „ Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej” Tęczowy Domek, gdzie na co dzień mieszka 20 dzieci chorych, kierowanych przez Sąd ze względu na skomplikowane sytuacje rodzinne, mając na uwadze ich stan zdrowia oraz stopień niepełnosprawności.

DZIĘKUJEMY, BO BEZ WAS BY SIĘ NIE UDAŁO!

1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 26.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 5.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej