21 grudnia, 2012

„Ubezpieczenia mają uśmiech dziecka” – pomoc od BZ WBK – Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń

BZ WBK – Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń zakończyły niezwykłą akcję, której celem jest pomoc dzieciom. W okresie od kwietnia do października, kupując wybrane ubezpieczenia w Banku Zachodnim WBK można było wesprzeć jedną, z ponad 80 organizacji pożytku publicznego z całego kraju niosących pomoc dzieciom.

Akcja była prowadzona także przez podkarpackie Oddziały Banku Zachodniego WBK S.A.:

• 1 Oddział w Rzeszowie
  • 3 Oddział w Rzeszowie
  • 1 Oddział w Mielcu
  • 1 Oddział w Tarnobrzegu
  • 1 Oddział w Stalowej Woli
  • 1 Oddział w Sanoku
  • 1 Oddział w Przemyślu

Zebrano kwotę 4.545 zł na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Pracownicy w/w Oddziałów BZWBK na Podkarpaciu wspólnie zdecydowali końcem marca b.r., iż to właśnie Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci powinna otrzymać środki, które wspolnymi siłami zbierzemy w ramach akcji Liga Charytatywna w okresie kwiecień – październik 2012. Przekazanie symbolicznego czeku i podpisanie umów odbyło sie w dniu 19 grudnia 2012r.

Andrzej Komórek
Dyrektor Oddziału Centrum

Bank Zachodni WBK S.A.
1 Oddział Centrum w Rzeszowie

Al. J. Piłsudskiego 32, 35-001 Rzeszów.

Składamy podziękowania na ręce Pana Dyrektora i wszystkich Pracowników BZ WBK – Aviva, biorących udział w tej akcji i wspierających nasze hospicjum.

1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 26.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 5.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej