6 stycznia, 2007

Sprawozdanie z akcji Świąteczny podarunek dla podopiecznych Hospicjum Domowego

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci rozpoczęła w listopadzie akcję zbierania żywności oraz zabawek dla dzieci nieuleczalnie chorych, będących pod opieką hospicjum oraz ich rodzin.

Nawiązaliśmy współpracę z Podkarpackim Bankiem Żywności, który przekazał nam żywność dla każdej rodziny (mąkę, cukier, ryż, makaron). Podkarpacki Bank Żywności przekazał nam także słodycze i zabawki pochodzące z Świątecznej Zbiórki Żywności.

Pan Janusz Chorzępa (koordynator wolontariuszy z Centrum Wolontariatu w Rzeszowie), zorganizował dla nas zbiórkę zabawek i słodyczy w III LO w Rzeszowie oraz w Zespole Szkół w Trzebosi.

Otrzymaliśmy także zabawki od prywatnych darczyńców. Obdarowaliśmy chore dzieci, ich rodzeństwo, rodziców, łącznie 95 osób. Wszyscy cieszyli się niezmiernie. Każdy, kto przekazał rodzinom żywność lub zabawki, może być pewien, że zrobił dobry świąteczny uczynek. Rodziny, którym pomagamy są biedne, niektóre wielodzietne, dlatego część z nich chcemy wspierać comiesięcznie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagali!

1. Zatrudnimy PIELĘGNIARKĘ, do pracy na  oddziale stacjonarnym dla dzieci

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie zatrudni   PIELĘGNIARKĘ, do pracy na  oddziale stacjonarnym dla dzieci .  Oferujmy  umowę o pracę , w ...więcej
  2. Piknik Charytatywny – 16 czerwca 2024 (niedziela)

Kochani! 🥳 Nie może Was zabraknąć 16 czerwca - niedziela w godzinach 12-18 podczas Pikniku Charytatywnego z okazji Dnia Dziecka przy naszym Hospicjum🤩 Przedstawiamy ...więcej
  3. Piknik Charytatywny – 16 czerwca – będzie z nami Shantel Szkoła Tańca.

Podczas Pikniku Charytatywnego z okazji Dnia Dziecka w dniu 16 czerwca będzie z nami Shantel Szkoła Tańca. Shantel to jedyna szkoła tańca w Rzeszowie ...więcej
  4. Piknik Charytatywny – 16 czerwca – poprowadzi Anna Maria Musiał-Gardzielik z ABA Active By Ann

Piknik Charytatywny z okazji Dnia Dziecka 16.06.2024 roku tj niedziela Poprowadzi szalona, niesamowita Anna Maria Musiał-Gardzielik z ABA Active By Ann Animator dla Dzieci, ...więcej