6 stycznia, 2007

Sprawozdanie z akcji Świąteczny podarunek dla podopiecznych Hospicjum Domowego

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci rozpoczęła w listopadzie akcję zbierania żywności oraz zabawek dla dzieci nieuleczalnie chorych, będących pod opieką hospicjum oraz ich rodzin.

Nawiązaliśmy współpracę z Podkarpackim Bankiem Żywności, który przekazał nam żywność dla każdej rodziny (mąkę, cukier, ryż, makaron). Podkarpacki Bank Żywności przekazał nam także słodycze i zabawki pochodzące z Świątecznej Zbiórki Żywności.

Pan Janusz Chorzępa (koordynator wolontariuszy z Centrum Wolontariatu w Rzeszowie), zorganizował dla nas zbiórkę zabawek i słodyczy w III LO w Rzeszowie oraz w Zespole Szkół w Trzebosi.

Otrzymaliśmy także zabawki od prywatnych darczyńców. Obdarowaliśmy chore dzieci, ich rodzeństwo, rodziców, łącznie 95 osób. Wszyscy cieszyli się niezmiernie. Każdy, kto przekazał rodzinom żywność lub zabawki, może być pewien, że zrobił dobry świąteczny uczynek. Rodziny, którym pomagamy są biedne, niektóre wielodzietne, dlatego część z nich chcemy wspierać comiesięcznie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagali!

1. Spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie  – przełożone na 24 lutego.

Z powodu choroby prowadzącej, spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie zostało przełożone z 10 lutego na sobotę 24.02.2024 w godzinach 14:30-18:30. Dla osób ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie  – 20 stycznia

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie  - 20 stycznia 2024 (w sobotę), w godzinach 14:30-18:30. Dla osób które nie mogą brać ...więcej
  3. Bądź naszym Świętym Mikołajem