11 marca, 2014

Wernisaż – Pałac Hotel SIENIAWA

22 lutego 2014 roku odbyła się piękna uroczystość – Wernisaż Poplenerowej Wystawy malarstwa – Galerii Leny Grochowskiej.

Organizatorami był Pałac Hotel Sieniawa oraz Spółka ARCHE. Odbył się wspaniały recital fortepianowy oraz recital Pani Marleny Marii Uziębło.

Artyści, którzy brali udział w plenerze:

• Katarzyna Zwolińska,
  • Katarzyna Szydłowska,
  • Maria Dziopak,
  • Beata Topolińska,
  • Daniel Pielucha,
  • Janusz Lewandowski,
  • Jan Bonawentura Ostrowski,
  • Andrzej Fogtt,
  • Lena Grochowska,
  • Agata Stomma,
  • Waldemar Marszałek,
  • Jacek Maslankiewicz,
  • Janusz Błaszczak,
  • Tomasz Lubaszka,
  • Jerzy Tomala,
  • Tomasz Awdziejczyk.

Podczas wystawy odbyła się Aukcja obrazów, którą poprowadzili Pani Maria Dziopak i Pan Andrzej Fogtt. Zebrana kwota podczas licytacji – 6.400 zł., w całości została przeznaczona na działalność opiekuńczo – leczniczą prowadzoną przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Obrazy, które nie zostały zlicytowane podczas Aukcji w Sieniawie zostały przekazane na rzecz Hospicjum i będzie je można zakupić podczas kolejnej Charytatywnej Aukcji Obrazów w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji Pałacu – Hotel Sieniawa Pani Edycie Bieleckiej i Panu Jarosławowi Dziak za pomysł zorganizowania tak pięknej uroczystości na rzecz Hospicjum, Wszystkim Artystom, którzy przekazali swoje dzieła na Aukcję Obrazów, Wolontariuszom, którzy pomogli przy organizacji tej Akcji.

Pałac Hotel SIENIAWA: http://www.sieniawa.net

Monika Barłowska – Kuchar

Koordynator wolontariatu

PRZEKAŻ SWÓJ 1 % PODATKU !!!

To bardzo proste – w rocznym rozliczeniu PIT prosimy wpisać nasz numer KRS 0000265120.

1. Podziękowania za Piknik Charytatywny z okazji Dnia Dziecka 2024

Lista Sponsorów, Darczyńców dzięki, którym mogliśmy zorganizować Piknik Charytatywny z okazji Dnia Dziecka 2024   SCENA, DMUCHAŃCE I ATRAKCJE DLA DZIECI: Podkarpacka Agencja Artystyczna ...więcej
  2. Spotkanie grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie – lipiec

Uprzejmie informujemy, że spotkanie grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie  odbędzie się 6 lipca (w sobotę) w godzinach 14:30 – 18:30, w siedzibie hospicjum. ...więcej