25 maja, 2011

Wojewoda Podkarpacki w Hospicjum dla Dzieci

Pani Małgorzata Chomycz – Wojewoda Podkarpacki, w dniu 25 maja 2011r., odwiedziła siedzibę naszej Fundacji. Pani Wojewoda podarowała dla Podopiecznych z hospicjum domowego i stacjonarnego prezenty. Zbliża się Dzień Dziecka i jest to wyjątkowa okazja, by tym małym – chorym dzieciom podarować „garść uśmiechu”. „Misie, bańki mydlane i inne upominki, mam nadzieję, choć na moment rozweselą buzie dzieciaków” – powiedziała Pani Wojewoda.

Spotkanie stało się też okazją do poznania personelu hospicjum – lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników Fundacji. Pani Wojewoda  z zainteresowaniem pytała o opiekę nad chorymi dziećmi i młodzieżą, zakres działania hospicjum, bieżące sprawy Fundacji, wolontariat i Grupę Wsparcia dla rodziców w żałobie.

Była to kolejna wizyta Pani Wojewody w naszym hospicjum. Cieszymy się, z wielkiej życzliwości i pamięci o naszych Podopiecznych.

1. XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki

Już w najbliższych dniach 12 i 13 sierpnia odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Rzeszów w Filharmonii Podkarpackiej. Nasi Wolontariusze będą zbierać wolne ...więcej
  2. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”

Zapraszamy na kurs: Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej Celem kursu jest nabycie umiejętności rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej oraz prowadzenia terapii dzieci z dysfunkcjami ...więcej