25 maja, 2011

Wojewoda Podkarpacki w Hospicjum dla Dzieci

Pani Małgorzata Chomycz – Wojewoda Podkarpacki, w dniu 25 maja 2011r., odwiedziła siedzibę naszej Fundacji. Pani Wojewoda podarowała dla Podopiecznych z hospicjum domowego i stacjonarnego prezenty. Zbliża się Dzień Dziecka i jest to wyjątkowa okazja, by tym małym – chorym dzieciom podarować „garść uśmiechu”. „Misie, bańki mydlane i inne upominki, mam nadzieję, choć na moment rozweselą buzie dzieciaków” – powiedziała Pani Wojewoda.

Spotkanie stało się też okazją do poznania personelu hospicjum – lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników Fundacji. Pani Wojewoda  z zainteresowaniem pytała o opiekę nad chorymi dziećmi i młodzieżą, zakres działania hospicjum, bieżące sprawy Fundacji, wolontariat i Grupę Wsparcia dla rodziców w żałobie.

Była to kolejna wizyta Pani Wojewody w naszym hospicjum. Cieszymy się, z wielkiej życzliwości i pamięci o naszych Podopiecznych.

1. PIKNIK Charytatywny z okazji DNIA DZIECKA

Kochani znamy już termin PIKNIKU Charytatywnego z okazji DNIA DZIECKA przy Hospicjum 16.06.2024. Zachęcamy do współpracy i wsparcia przy organizacji tej uroczystości firmy, organizacje, ...więcej
  2. Spotkanie grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie – maj i czerwiec

Uprzejmie informujemy, że: w maju grupa wsparcia spotyka się wyjazdowo (18/19 maja).  Jeśli w tym czasie ktoś potrzebowałby spotkania to proszę o kontakt telefoniczny. ...więcej