25 maja, 2011

Wojewoda Podkarpacki w Hospicjum dla Dzieci


Pani Małgorzata Chomycz – Wojewoda Podkarpacki, w dniu 25 maja 2011r., odwiedziła siedzibę naszej Fundacji. Pani Wojewoda podarowała dla Podopiecznych z hospicjum domowego i stacjonarnego prezenty. Zbliża się Dzień Dziecka i jest to wyjątkowa okazja, by tym małym – chorym dzieciom podarować „garść uśmiechu”. „Misie, bańki mydlane i inne upominki, mam nadzieję, choć na moment rozweselą buzie dzieciaków” – powiedziała Pani Wojewoda.Spotkanie stało się też okazją do poznania personelu hospicjum – lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników Fundacji. Pani Wojewoda  z zainteresowaniem pytała o opiekę nad chorymi dziećmi i młodzieżą, zakres działania hospicjum, bieżące sprawy Fundacji, wolontariat i Grupę Wsparcia dla rodziców w żałobie.

 


Była to kolejna wizyta Pani Wojewody w naszym hospicjum. Cieszymy się, z wielkiej życzliwości i pamięci o naszych Podopiecznych.

  1. Wieczór Modlitwy

    ...więcej
  2. Spotkanie Grupy wsparcia dla Rodziców w Żałobie -18.03.2023

    Zapraszam na spotkanie Grupy wsparcia dla Rodziców w Żałobie: 18.03.2023 o godzinie 14:30. Spotkanie w siedzibie hospicjum i on-line. Ewentualną możliwość przybycia z Dziećmi ...więcej