11 czerwca, 2013

Akcja MALOWANY WIESZAK – licytuj dla dzieci

Akcja „Malowany Wieszak” to druga edycja akcji charytatywnej z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci organizowanej przez Grupę Szafa.pl we współpracy z Fundacją Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Akcja ta ma na celu zebranie jak największych funduszy na rzecz Fundacji, poprzez sprzedawane na aukcji internetowej  w serwisie modowym Szafa.pl drewnianych wieszaków.

W obecnej edycji, malowania wieszaków podjęli się przedstawiciele bardzo zdywersyfikowanych środowisk muzyki, sportu, mody, telewizji, teatru, kabaretu, polityki, działacze społeczni, artyści malujący nogami.

Osobami zaangażowanymi w akcję są:

• Justyna Steczkowska,
  • Maciej Spadło – stylista Elle Polska,
  • Karolina Gliniecka – blog Charlize Mystery, Stylowebuty.pl,
  • Karolina Ościk – blog Cajmel,
  • Oliver Vaimea – blog Vanitas.

Aukcja rozpoczęła się 1 czerwca i potrwa do 19 czerwca. Każdego dnia odkrywamy kolejne 9 wieszaków.

Zapraszamy do licytowania:  http://aukcja.szafa.pl/

Kontakt dla mediów:

Piotr Kuciapski, Specjalista ds. PR p.kuciapski@firma.szafa.pl     Grupa Szafa.pl Grupa Szafa.pl to grupa uzupełniających się serwisów społecznościowych i informacyjnych, platform sprzedażowych, forów internetowych oraz fanpage’y skupiających w sumie ponad 1 250 000 zarejestrowanych użytkowników i 750 000 fanów. Serwisy należące do grupy i skoncentrowane wokół świata kobiet to nieszablonowa okazja do kreatywnego pokazania marki, czy wypromowania wydarzenia w interaktywny, oryginalny i komplementarny sposób.

e-mail: kontakt@grupaszafa.pl

Adres:  Szafa.pl Sp. z o.o.  ul. Hoffmanowej 19  35-051 Rzeszów  tel.: (17) 778 83 68

1. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”

Zapraszamy na kurs: Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej Celem kursu jest nabycie umiejętności rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej oraz prowadzenia terapii dzieci z dysfunkcjami ...więcej
  2. Piknik Charytatywny – Podziękowania

PATRONAT HONOROWY  – PREZYDENT MIASTA RZESZOWA – Konrad Fijołek   PATRONI MEDIALNI: "VIA" Katolickie Radio Rzeszów Polskie Radio Rzeszów S.A. Telewizja Polska S.A. Oddział ...więcej
  3. Piknik Charytatywny

26 czerwca 2022 roku odbędzie się Piknik Charytatywny na terenie zielonym przy Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Start godzina 11. ZAPRASZAMY SERDECZNIE! ...więcej
  4. Spotkania Grupy Wsparcia w czerwcu.

Spotkania Grupy Wsparcia w czerwcu: - sobota: 11.06.2022 oraz 25.06.2022, godz. 14.30. Spotkanie będzie odbywało się w Hospicjum dla Dzieci, Rzeszów , ul. Lwowska ...więcej