11 czerwca, 2013

Akcja MALOWANY WIESZAK – licytuj dla dzieci

Akcja „Malowany Wieszak” to druga edycja akcji charytatywnej z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci organizowanej przez Grupę Szafa.pl we współpracy z Fundacją Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Akcja ta ma na celu zebranie jak największych funduszy na rzecz Fundacji, poprzez sprzedawane na aukcji internetowej  w serwisie modowym Szafa.pl drewnianych wieszaków.

W obecnej edycji, malowania wieszaków podjęli się przedstawiciele bardzo zdywersyfikowanych środowisk muzyki, sportu, mody, telewizji, teatru, kabaretu, polityki, działacze społeczni, artyści malujący nogami.

Osobami zaangażowanymi w akcję są:

• Justyna Steczkowska,
  • Maciej Spadło – stylista Elle Polska,
  • Karolina Gliniecka – blog Charlize Mystery, Stylowebuty.pl,
  • Karolina Ościk – blog Cajmel,
  • Oliver Vaimea – blog Vanitas.

Aukcja rozpoczęła się 1 czerwca i potrwa do 19 czerwca. Każdego dnia odkrywamy kolejne 9 wieszaków.

Zapraszamy do licytowania:  http://aukcja.szafa.pl/

Kontakt dla mediów:

Piotr Kuciapski, Specjalista ds. PR p.kuciapski@firma.szafa.pl     Grupa Szafa.pl Grupa Szafa.pl to grupa uzupełniających się serwisów społecznościowych i informacyjnych, platform sprzedażowych, forów internetowych oraz fanpage’y skupiających w sumie ponad 1 250 000 zarejestrowanych użytkowników i 750 000 fanów. Serwisy należące do grupy i skoncentrowane wokół świata kobiet to nieszablonowa okazja do kreatywnego pokazania marki, czy wypromowania wydarzenia w interaktywny, oryginalny i komplementarny sposób.

e-mail: kontakt@grupaszafa.pl

Adres:  Szafa.pl Sp. z o.o.  ul. Hoffmanowej 19  35-051 Rzeszów  tel.: (17) 778 83 68

1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 26.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej