7 października, 2014

Zaproszenie do składania ofert

W wyniku przeprowadzonej w dniach 30 września – 6 lipca br. procedury zapytania ofertowego nr 1/2014 wpłynęła 1 oferta, w tym jedna ważna – spełniała wymogi zawarte w zapytaniu ofertowym (została nadesłana wraz z wymaganymi załącznikami).

W związku z powyższym, Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci zaprasza ponownie do składania ofert na zamówienie „Przeprowadzenie szkolenia z zakresu komunikacji z rodzicami oraz rodziną dziecka niepełnosprawnego oraz przewlekle chorego” realizowanego w ramach projektu „Rozbudowa i doposażenie Hospicjum dla Dzieci oraz działania informacyjno – szkoleniowe w zakresie opieki hospicyjnej w Województwie Podkarpackim”, współfinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014. Zainteresowane podmioty prosimy o zapoznanie się z ogłoszeniem dostępnym na stronie zapytania ofertowe: http://www.hospicjum-podkarpackie.pl/zapytania-ofertowe—przetargi-.html .

Nagłówek EEA Grants

W zwiazku z wyborem najkorzystniejszej oferty w postępowaniu ofertowym nr 2/2014 z dnia 01. 10. 2014. wyniki postępowania publikujemy poniżej w załączniku.

Załącznik 2 – Wyniki zapytania ofertowego nr 5/2014.

1. XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki

Już w najbliższych dniach 12 i 13 sierpnia odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Rzeszów w Filharmonii Podkarpackiej. Nasi Wolontariusze będą zbierać wolne ...więcej
  2. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”

Zapraszamy na kurs: Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej Celem kursu jest nabycie umiejętności rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej oraz prowadzenia terapii dzieci z dysfunkcjami ...więcej