15 sierpnia, 2012

Wakacje Krystiana

„Budowałem zamki, kąpałem się w morzu. Hotel był ładny, mój pokój był ładny. Jechałem na koniku…” – to fragment wspomnień 10 – letniego Krystiana. Nasz Podopieczny razem z rodzicami przez tydzień odpoczywał nad Bałtykiem. Tekst został podyktowany przez chłopca i spisany przez pielęgniarkę.
Wyjazd został sfinansowany przez Klub „Mitsumaniaki” i Ośrodek „Fregata” z Łeby.

Dziękujemy…

„…W Czarnym Stawie karmiłem kaczki. Podobało mi się, oglądałem statki w porcie. Na plaży było dużo ludzi, kąpałem się, dokopałem się do wody, tata mi pomagał. Opalałem nogi, wygrzewałem na słońcu, może mnie nie będą boleć.

Jedzenie było dobre, „szwedzki stół”. Po obiedzie były pyszne desery. Zdjęcia robiłem. Ładny był Rynek w Łebie. Na deptaku, Aleja Prezydentów. Podobało mi się oczko wodne pod hotelem. Chodziłem po lasach. Znalazłem jedną muszelkę. Spacerowałem „na barana” u taty. Siedziałem na tarasie w hotelu i widziałem mewy.
Jak by było bliżej to bym pojechał jeszcze raz. Byłem na stacji paliw koło Gdańska, jadłem tam pysznego hamburgera. Byłem też na nowoczesnej stacji autobusów i pociągów w Gdyni.

Krystian

Krystian ma 10 lat. Choruje na dystrofię mięśniową Duchenne`a. Pod opieką Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci jest od roku.

1. Zatrudnimy PIELĘGNIARKĘ, do pracy na  oddziale stacjonarnym dla dzieci

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie zatrudni   PIELĘGNIARKĘ, do pracy na  oddziale stacjonarnym dla dzieci .  Oferujmy  umowę o pracę , w ...więcej
  2. Piknik Charytatywny – 16 czerwca 2024 (niedziela)

Kochani! 🥳 Nie może Was zabraknąć 16 czerwca - niedziela w godzinach 12-18 podczas Pikniku Charytatywnego z okazji Dnia Dziecka przy naszym Hospicjum🤩 Przedstawiamy ...więcej
  3. Piknik Charytatywny – 16 czerwca – będzie z nami Shantel Szkoła Tańca.

Podczas Pikniku Charytatywnego z okazji Dnia Dziecka w dniu 16 czerwca będzie z nami Shantel Szkoła Tańca. Shantel to jedyna szkoła tańca w Rzeszowie ...więcej
  4. Piknik Charytatywny – 16 czerwca – poprowadzi Anna Maria Musiał-Gardzielik z ABA Active By Ann

Piknik Charytatywny z okazji Dnia Dziecka 16.06.2024 roku tj niedziela Poprowadzi szalona, niesamowita Anna Maria Musiał-Gardzielik z ABA Active By Ann Animator dla Dzieci, ...więcej