19 stycznia, 2017

Bal karnawałowy: „Mam tę moc” ze zbiórkę pieniędzy dla Podopiecznych Fundacji

12. 01. 2017r w Zespole Szkół w Jeżowem Centrum, miał miejsce bal karnawałowy dla przedszkolaków i uczniów tejże szkoły, połączony ze zbiórkę pieniędzy dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Akcja ta ładnie wkomponowała się w ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej rok szkolny 2016/17 „Rokiem Wolontariatu”.
Hasłem przewodnim balu był motyw muzyczny z filmu „Kraina lodu ” pt. „Mam tę moc „, który uświadamiał dzieciom płynącą z serca  moc pomagania innym, bardziej potrzebującym, jaką ma każde dziecko bez względu na wiek. 
Akcja ta cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród uczniów, ale również nauczycieli, pracowników obsługi i rodziców. Pomysłodawcą całej akcji oraz jej współorganizatorem był Wolontariusz Hospicjum, który jest jednocześnie wieloletnim nauczycielem Zespołu Szkół w Jeżowem Centrum. 

Zebrana kwota podczas balu 1.166,73zł


Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci serdecznie dziękuje Dyrekcji, gronu pedagogicznemu, Rodzicom i Uczniom Zespołu Szkół w Jeżowem Centrum za zorganizowanie balu i wparcie finansowe placówki.

Szczególne podziękowania dla pana Jacka Dąbek-wolontariusza medycznego Hospicjum.

  1. Wieczór Modlitwy

    ...więcej
  2. Spotkanie Grupy wsparcia dla Rodziców w Żałobie -18.03.2023

    Zapraszam na spotkanie Grupy wsparcia dla Rodziców w Żałobie: 18.03.2023 o godzinie 14:30. Spotkanie w siedzibie hospicjum i on-line. Ewentualną możliwość przybycia z Dziećmi ...więcej